3700mm T38-H35-R32 ISO 9001 draadboorstaaf voor het tunnelwerken in harde rots
De Staaf van de draadboor
14 Meningen
Contact opnemen
3700mm T38-H35-R32 MF Verlengingsboorstang voor Tunnelbouw Hard Gesteente Verlengingsstangen, ook bekend als verlengingsboorstaal, verlengingsboorstangen of verlengingsstaal, zijn verkrijgbaar in ... Bekijk meer
Berichten van bezoekers Laat een bericht achter.
Contact opnemen
Meer informatie
Gerelateerde video's
Schuin adapter COP1838 met R38 draad 435 mm lengte en 8 spleen voor ondergrondse rotsboren 00:25
Schuin adapter COP1838 met R38 draad 435 mm lengte en 8 spleen voor ondergrondse rotsboren
De Hulpmiddelen van de rotsboring
COP1850 T51 Schankadapter voor Epiroc Cop Rock Drill 00:36
COP1850 T51 Schankadapter voor Epiroc Cop Rock Drill
Steeladapter
De Staaf van de draadboor
Precisie gesmeed schakel adapter voor Atlas Copco /  / Furukawa Rock Drill 00:19
Precisie gesmeed schakel adapter voor Atlas Copco / / Furukawa Rock Drill
Steeladapter
Lage de Rots van de Luchtdruk het Boren Downhole DTH Hamertrc90 855mm Lengte 07:28
Lage de Rots van de Luchtdruk het Boren Downhole DTH Hamertrc90 855mm Lengte
DTH-Hamer
T38 draad 600 mm lengte schakel adapter koppelingshuls voor stroomoverdracht met wolfraamcarbide 00:18
T38 draad 600 mm lengte schakel adapter koppelingshuls voor stroomoverdracht met wolfraamcarbide
3660 mm T45 draadboor verlengstang smeedtype 00:13
3660 mm T45 draadboor verlengstang smeedtype
T51 Draadstaafadapter voor rotsboren met krachtoverdracht en stabiele betrouwbare prestaties 00:23
T51 Draadstaafadapter voor rotsboren met krachtoverdracht en stabiele betrouwbare prestaties
M/M Thread Drill Rod met 3.66m Lengteuitbreiding T45 00:15
M/M Thread Drill Rod met 3.66m Lengteuitbreiding T45
Conic 38 mm 7 knoppen rotsboorstukken voor tunnelbooringen 00:19
Conic 38 mm 7 knoppen rotsboorstukken voor tunnelbooringen
Het Beetje van de rotsboring
Taper Drill Bit 38mm 8 knoppen Rock Drilling Bits Voor Rock Drilling And Mining 00:18
Taper Drill Bit 38mm 8 knoppen Rock Drilling Bits Voor Rock Drilling And Mining
Het Beetje van de rotsboring
YN27C Benzine Rotsboor met Zeskant 22*108 Schacht, 32MM Boorgatdiameter en 5m Boordiepte 00:19
YN27C Benzine Rotsboor met Zeskant 22*108 Schacht, 32MM Boorgatdiameter en 5m Boordiepte
TPB90 Pneumatische drilboor met 66,67 mm zuigerdiameter, 152 mm zuigerslag en 42 kg gewicht voor steensloop 00:23
TPB90 Pneumatische drilboor met 66,67 mm zuigerdiameter, 152 mm zuigerslag en 42 kg gewicht voor steensloop
De Machine van de rotsboring
T38-Hex35-R32 3700mm Drifter Rod met 23CrNi3Mo materiaal voor tunnelen en mijnbouw 00:24
T38-Hex35-R32 3700mm Drifter Rod met 23CrNi3Mo materiaal voor tunnelen en mijnbouw
Y26 Model Handbediende Pneumatische Rotsboor met 60mm Zuigerslag en 28kg Gewicht voor Efficiënt Boren 00:21
Y26 Model Handbediende Pneumatische Rotsboor met 60mm Zuigerslag en 28kg Gewicht voor Efficiënt Boren